J.G. McMillan Santa Clara 1914-1915 Alfred Jones Los Angeles 1941-1942
Leslie B. Crook Yuba 1915-1916 Frank E. Kelly Humboldt 1942-1943
Unknown Unknown 1916-1917 T.W. Switzer Tulare 1943-1944
Martin C. Polk Butte 1917-1918 Albert F. Parrott Siskiyou 1944-1945
George A. Posey Alameda 1918-1919 August J. Hoever Glenn 1945-1946
Edward Von Geldern Sutter 1919-1920 George D. Macomber Stanislaus 1946-1947
Lloyd Aldrich Sonoma 1920-1921 W.K. Hillyard Orange 1947-1948
A.E. Cowell Merced 1921-1922 Wallace B. Boggs Alameda 1948-1949
Drury Butler Sacramento 1922-1923 Robert L. Ryan Ventura 1949-1950
Charles W. Petit Ventura 1923-1924 Marshall M. Wallace Sonoma 1950-1951
Ralph L. Arnold Contra Costa 1924-1925 Earle A. Burt Los Angeles 1951-1952
Ernest R. Childs San Diego 1925-1926 A.L. Kiefer Sacramento 1952-1953
J.L. McBride Orange 1926-1927 Joseph H. Mack San Diego 1953-1954
Harry H. Hume Butte 1927-1928 Oliver C. Wyllie Calaveras 1954-1955
A.C. Fulmor Riverside 1928-1929 A.C. Keith Riverside 1955-1956
Criss Jensen Fresno 1929-1930 E.R. Hanna San Benito 1956-1957
Howard L. Way San Bernardino 1930-1931 Carl Lind San Joaquin 1957-1957
Howard L. Way San Bernardino 1931-1932 A.E. Rhodes, Jr. Yolo 1957-1958
Rodney E. Messner Marin 1932-1933 Charles S. Dumble Kern 1958-1959
H.F. Cozzens Monterey 1933-1934 R.P. O’Neill Butte 1959-1960
Julius Manthey San Joaquin 1934-1935 Martin Nicholas San Bernardino 1960-1961
A. C. Fulmor Riverside 1935-1936 Wm. A. Jones Solano 1961-1962
Jesse A. Bumgarner Butte 1936-1937 A.S. Koch Orange 1962-1963
Ernest R. Childs San Diego 1937-1938 William D. McIntosh Lassen 1963-1964
E.A. Fairbairn Sacramento 1938-1939 David E. Pierson Imperial 1964-1965
Owen H. O’Neill Santa Barbara 1939-1940 Bruce W. McClain Monterey 1965-1966
Burnett Hamilton Alameda 1940-1941 John A. Lambie Los Angeles 1966-1967
Vic Sauer Contra Costa 1967-1968 Robert L. Sans San Mateo 1992-1993
David K. Speer San Diego 1968-1969 Henry Hirata San Joaquin 1993-1994
H. Van Reyper Jr. Yolo 1969-1970 S. Harry Orfanos Imperial 1994-1995
Norman H. Caldwell Santa Barbara 1970-1971 John Mitchell Lassen 1995-1996
James T. Pott Santa Clara 1971-1972 Douglas Wilson Tulare 1996-1997
Clinton D. Beery Fresno 1972-1973 Max Bridges San Benito 1997-1998
Donald B. Head Sonoma 1973-1974 Mehdi Madjd-Sadjadi Marin 1998-1999
L. Dale Mills Kern 1974-1975 Don LaBelle Alameda 1999-2000
Clay Castleberry Butte 1975-1976 Ken Miller San Bernardino 2000-2001
Irvin L. Morhar Los Angeles 1976-1977 Tom Hunter Plumas 2001-2002
S. H. Cantwell San Mateo 1977-1978 Phil Demery Santa Barbara 2002-2003
Eugene H. Knapp Solano 1978-1979 Gerry Shaul Lake 2003-2004
C.F. Campbell Mendocino 1979-1980 Tim Hackworth Placer 2004-2005
Leland Steward Santa Barbara 1980-1981 Maurice Shiu Contra Costa 2005-2006
L.A. Coleman Tehama 1981-1982 Mike Crump Butte 2006-2007
R.J. Massman San Diego 1982-1983 George Johnson Riverside 2007-2008
Verne L. Davis Merced 1983-1984 Peter Rei Tuolumne 2008-2009
George Protopapas San Luis Obispo 1984-1985 Patrick V. DeChellis Los Angeles 2009-2010
Lloyd H. Roberts Yolo 1985-1986 Julie Bueren Contra Costa 2010-2011
Thomas A. Tidemanson Los Angeles 1986-1987 Daniel Woldesenbet Alameda 2011-2012
Richard W. Curry Shasta 1987-1988 Tom Mattson Humboldt 2012-2013
Arthur E. Goulet Ventura 1988-1989 Scott McGolpin Santa Barbara 2013-2014
Richard D. Welton Fresno 1989-1990 Michael Penrose Sacramento 2014-2015
J. Michael Walford Contra Costa 1990-1991 Matt Machado Stanislaus 2015-2016
David A. Gravenkamp Siskiyou 1991-1992 John Presleigh Santa Cruz 2016-2017