J.G. McMillan [Santa Clara] 1914-1915 Leslie B. Crook [Yuba] 1915-1916
Unknown [Unknown] 1916-1917 Martin C. Polk [Butte] 1917-1918
George A. Posey [Alameda] 1918-1919 Edward Von Geldern [Sutter] 1919-1920
Lloyd Aldrich [Sonoma] 1920-1921 A.E. Cowell [Merced] 1921-1922
Drury Butler [Sacramento] 1922-1923 Charles W. Petit [Ventura] 1923-1924
Ralph L. Arnold [Contra Costa] 1924-1925 Ernest R. Childs [San Diego] 1925-1926
J.L. McBride [Orange] 1926-1927 Harry H. Hume [Butte] 1927-1928
A.C. Fulmor [Riverside] 1928-1929 Criss Jensen [Fresno] 1929-1930
Howard L. Way [San Bernardino] 1930-1931 Howard L. Way [San Bernardino] 1931-1932
Rodney E. Messner [Marin] 1932-1933 H.F. Cozzens [Monterey]] 1933-1934
Julius Manthey [San Joaquin]] 1934-1935 A. C. Fulmor [Riverside] 1935-1936
Jesse A. Bumgarner [Butte] 1936-1937 Ernest R. Childs [San Diego] 1937-1938
E.A. Fairbairn [Sacramento] 1938-1939 Owen H. O’Neill [Santa Barbara] 1939-1940
Burnett Hamilton [Alameda] 1940-1941 Alfred Jones [Los Angeles] 1941-1942
Frank E. Kelly [Humboldt] 1942-1943 T.W. Switzer [Tulare] 1943-1944
Albert F. Parrott [Siskiyou] 1944-1945 August J. Hoever [Glenn] 1945-1946
George D. Macomber [Stanislaus] 1946-1947 W.K. Hillyard [Orange] 1947-1948
Wallace B. Boggs [Alameda] 1948-1949 Robert L. Ryan [Ventura] 1949-1950
Marshall M. Wallace [Sonoma] 1950-1951 Earle A. Burt [Los Angeles] 1951-1952
A.L. Kiefer [Sacramento] 1952-1953 Joseph H. Mack [San Diego] 1953-1954
Oliver C. Wyllie [Calaveras] 1954-1955 A.C. Keith [Riverside] 1955-1956
E.R. Hanna [San Benito] 1956-1957 Carl Lind [San Joaquin] 1957-1957
A.E. Rhodes, Jr. [Yolo] 1957-1958 Charles S. Dumble [Kern] 1958-1959
R.P. O’Neill [Butte] 1959-1960 Martin Nicholas [San Bernardino] 1960-1961
Wm. A. Jones [Solano] 1961-1962 A.S. Koch [Orange] 1962-1963
William D. McIntosh [Lassen] 1963-1964 David E. Pierson [Imperial] 1964-1965
Bruce W. McClain [Monterey] 1965-1966 John A. Lambie [Los Angeles] 1966-1967
Vic Sauer [Contra Costa] 1967-1968 David K. Speer [San Diego] 1968-1969
H. Van Reyper Jr. [Yolo] 1969-1970 Norman H. Caldwell [Santa Barbara] 1970-1971
James T. Pott [Santa Clara] 1971-1972 Clinton D. Beery [Fresno] 1972-1973
Donald B. Head [Sonoma] 1973-1974 L. Dale Mills [Kern] 1974-1975
Clay Castleberry [Butte] 1975-1976 Irvin L. Morhar [Los Angeles] 1976-1977
S. H. Cantwell [San Mateo] 1977-1978 Eugene H. Knapp [Solano] 1978-1979
C.F. Campbell [Mendocino] 1979-1980 Leland Steward [Santa Barbara] 1980-1981
L.A. Coleman [Tehama] 1981-1982 R.J. Massman [San Diego] 1982-1983
Verne L. Davis [Merced] 1983-1984 George Protopapas [San Luis Obispo] 1984-1985
Lloyd H. Roberts [Yolo] 1985-1986 Thomas A. Tidemanson [Los Angeles] 1986-1987
Richard W. Curry [Shasta] 1987-1988 Arthur E. Goulet [Ventura] 1988-1989
Richard D. Welton [Fresno] 1989-1990 J. Michael Walford [Contra Costa] 1990-1991
David A. Gravenkamp [Siskiyou] 1991-1992 Robert L. Sans [San Mateo] 1992-1993
Henry Hirata [San Joaquin] 1993-1994 S. Harry Orfanos [Imperial] 1994-1995
John Mitchell [Lassen] 1995-1996 Douglas Wilson [Tulare] 1996-1997
Max Bridges [San Benito] 1997-1998 Mehdi Madjd-Sadjadi [Marin] 1998-1999
Don LaBelle [Alameda] 1999-2000 Ken Miller [San Bernardino] 2000-2001
Tom Hunter [Plumas] 2001-2002 Phil Demery [Santa Barbara] 2002-2003
Gerry Shaul [Lake] 2003-2004 Tim Hackworth [Placer] 2004-2005
Maurice Shiu [Contra Costa] 2005-2006 Mike Crump [Butte] 2006-2007
George Johnson [Riverside] 2007-2008 Peter Rei [Tuolumne] 2008-2009
Patrick V. DeChellis [Los Angeles] 2009-2010 Julie Bueren [Contra Costa] 2010-2011
Daniel Woldesenbet [Alameda] 2011-2012 Tom Mattson [Humboldt] 2012-2013
Scott McGolpin [Santa Barbara] 2013-2014 Michael Penrose [Sacramento] 2014-2015
Matt Machado [Stanislaus] 2015-2016 John Presleigh [Santa Cruz] 2016-2017
Jeff Pratt [Ventura] 2017-2018 Jim Porter [San Mateo] 2018-2019